کفش مردانه Puma مدل Flymen

کفش مردانه Puma مدل Flymen 5

کفش مردانه Puma مدل Flymen(مشکی) یک کفش مشکی شیک می باشد که در سایزبندی ۴۱ تا ۴۴ موجود می باشد ، این کفش با قیمت مناسب عرضه شده است و اگر شما به دنبال تخفیف بیشتر در قیمت هستید بهتر است بعد از نهایی کردن سفارش تون مبلغ رو بصورت آنلاین پرداخت کنید.

کفش مردانه Puma مدل Flymen(مشکی)

 ویژگی های کلیدی:

سایزبندی:۴۱ تا ۴۴

جنس رویه:چرم مصنوعی

جنس زیره:PU

رنگ: مشکی

کفش مردانه Puma مدل Flymen کفش مردانه Puma مدل Flymen 2 کفش مردانه Puma مدل Flymen 3

نام : کفش مردانه Puma مدل Flymen
سایز بندی : ۴۱ تا ۴۴
نوع کاربری : امکان استفاده در باشگاه و فضای باز
رنگ بندی : مشکی

جنس رویه : چرم مصنوعی
زیره : فاقد دور دوزی

جنس زیره : PU

کفش مردانه Puma مدل Flymen 4

معرفی اجمالی محصول:

امروزه به دلیل وجود فعالیت های متنوع روزمره ، افراد مجبور هستند ساعات زیادی را از کفش استفاده نمایند ، کفش ها انواع مختلفی دارند که اغلب افراد با توجه به نوع سلیقه ای که دارند کفش مورد نیاز خود را انتخاب و استفاده می نمایند . باید توجه داشته باشیم که پا به عنوان عضوی بسیار مهم در میان دیگر اعضای بدن به شمار می رود ، به همین خاطر لازم است در انتخاب کفش های خود دقت بیشتری داشته باشیم . 

کفش مردانه Puma مدل Flymen نوعی انقلاب در عرصه ی کفش های ورزشی محسوب می شود، چرا که در برابر محصولات مشابه از داشته های بیشتری در ساخت بهره می برد و با قالب دوست داشتنی خود نگاه خیل عظیمی از دوستداران دنیای کتاتی را به خود جلب کرده است.

راهنمای سایزبندی کفش های ورزشی:

به دلیل متفاوت بودن سایزبندی در برندهای مختلف توصیه میشود پایتان را به سانتی متر CM اندازه گیری نمایید. برای این کار کافی است طبق شکل زیر پایتان را در سطحی صاف قرار دهید و به صورت عمود و دقیق علامت گذاری نمایید. سپس با استفاده از متر یا خط کش طول پایتان را اندازه گیری نمایید.

نیم بوت مردانه Trend 3

اکنون عدد به دست آمده را در جدول زیر قرار دهید و سایز کفش خود را تعیین نمایید.

خرید پیامکی: دوستانی که زمان کافی برای ثبت سفارش ندارند یا در مورد نحوه عملکرد محصول سوالی دارند ، می توانند عدد ۲۹۴۵۵۴۷۸ را به شماره ۱۰۰۰۸۳۱۰ پیامک کنند تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

لینک خرید پیامکی کفش مــردانه Puma مدل Flymen

قیمت: ۴۵۰۰۰ تومان