خرید پستی کفش مردانه Nike مدل Chimba (مشکی زرد)

کفش مردانه Nike مدل Chimba (مشکی زرد)

کفش مردانه Nike مدل Chimba (مشکی زرد),خرید کفش زرد رنگ,کفش دو رنگ ارزان,خرید کفش نایک مدل Chimba,کفش نایک مدل Chimba,خرید کفش نایک ارزان,نایک Chimba,خرید کفش با کیفیت ارزان Chimba

کفش مردانه Nike مدل Chimba (مشکی زرد)

خرید پستی کفش مردانه Nike مدل Chimba (مشکی زرد) یک کفش شیک با رنگ زرد و مشکی می باشد ، این کفش در اندازه های ۴۱ تا ۴۴ عرضه شده است. جنس رویه از چرم مصنوعی می باشد و جنس زیره کفش از pu بوده ، شما می توانید دیگر ویژگی های این محصول را در شاپ می نو مشاهده کنید.

کفش مردانه Nike مدل Chimba(مشکی زرد)

 ویژگی های کلیدی:

سایزبندی:۴۱ تا ۴۴

جنس رویه:چرم مصنوعی

جنس زیره:PU

رنگ:مشکی زرد

زیره دور دوزی شده

رویه دارای منافذی جهت گردش هوا

کفش مردانه Nike مدل Chimba(مشکی زرد) کفش مردانه Nike مدل Chimba(مشکی زرد) 2 کفش مردانه Nike مدل Chimba(مشکی زرد) 3

از دیگر محصولات کفش سایت ما دیدن کنید.

نام : کفش مردانه Nike مدل Chimba
سایز بندی : ۴۱ تا ۴۴

نوع کاربری : امکان استفاده در باشگاه و فضای باز

رنگ بندی : مشکی زرد

جنس رویه : چرم مصنوعی
رویه : دارای منافذی جهت گردش هوا
زیره : دور دوزی شده

جنس زیره : PU

کفش مردانه Nike مدل Chimba(مشکی زرد) 4

معرفی اجمالی محصول:

امروزه به دلیل وجود فعالیت های متنوع روزمره ، افراد مجبور هستند ساعات زیادی را از کفش استفاده نمایند ، کفش ها انواع مختلفی دارند که اغلب افراد با توجه به نوع سلیقه ای که دارند کفش مورد نیاز خود را انتخاب و استفاده می نمایند . باید توجه داشته باشیم که پا به عنوان عضوی بسیار مهم در میان دیگر اعضای بدن به شمار می رود ، به همین خاطر لازم است در انتخاب کفش های خود دقت بیشتری داشته باشیم . 

کفش مردانه Nike مدل Chimba نوعی انقلاب در عرصه ی کفش های ورزشی محسوب می شود، چرا که در برابر محصولات مشابه از داشته های بیشتری در ساخت بهره می برد و با قالب دوست داشتنی خود نگاه خیل عظیمی از دوستداران دنیای کتاتی را به خود جلب کرده است.
ویژگی بعدی داشتن رویه با خاصیت گردش هوا داخل کفش می باشد. این کفش در رنگ مشکی عرضه شده و سایز بندی آن هم ۴۱ تا ۴۴ می باشد که هنگام ثبت سفارش می توانید رنگ و سایز مورد نظر خودتان را انتخاب کنید.

راهنمای سایزبندی کفش های ورزشی:

به دلیل متفاوت بودن سایزبندی در برندهای مختلف توصیه میشود پایتان را به سانتی متر CM اندازه گیری نمایید. برای این کار کافی است طبق شکل زیر پایتان را در سطحی صاف قرار دهید و به صورت عمود و دقیق علامت گذاری نمایید. سپس با استفاده از متر یا خط کش طول پایتان را اندازه گیری نمایید.

نیم بوت مردانه Trend 3

اکنون عدد به دست آمده را در جدول زیر قرار دهید و سایز کفش خود را تعیین نمایید.

خرید پیامکی: دوستانی که زمان کافی برای ثبت سفارش ندارند یا در مورد نحوه عملکرد محصول سوالی دارند ، می توانند عدد ۲۹۴۵۵۵۱۷ را به شماره ۱۰۰۰۸۳۱۰ پیامک کنند تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

لینک خرید پیامکی کفـش مردانه Nike مدل Chimba(مشکی زرد)

قیمت: ۴۵۰۰۰ تومان