خرید ارزان اینترنتی تیشرت محرم طرح ام البنین

خرید ارزان اینترنتی تیشرت محرم,لباس مشکی محرم,لباس سیاه محرم,لباس محرم طرح دار,لباس جدید محرم۹۶,خرید اینترنتی تیشرت مشکی محرم

خرید ارزان اینترنتی تیشرت محرم

قطعا در این روزها که به محرم نزدیک می شویم همه مردم در حال آماده سازی خود هستند. ما نیز به نوبه ی خودمان شما را در این امر یاری خواهیم کرد. شما عزیزان می توانید برای خود تیشرت و لباس های محرم را از سایت شاپ می نو خریداری کنید. تیشرت مشکی که در این پست عرضه شده است از جنس نخ پنبه می باشد که در دو سایز لارج و ایکس لارج به فروش می رسد.

ویژگی های کلیدی:

جنس:نخ پنبه

آستین بلند/یقه گرد

سایز:لارج / ایکس لارج

قد لارج:۷۰ سانتی متر

قد ایکس لارج:۷۴ سانتی متر

عرض سینه(لارج):۵۱ سانتی متر

عرض سینه(ایکس لارج):۵۴ سانتی متر

قیمت: ۲۶۰۰۰ تومان

محصول مشابه:

خرید ست تیشرت و شال یا سیدالشهدا

نام تیشرت محرم طرح ” ام البنین “
ویژه ماه محرم
جنس نخ پنبه
نوع آستین آستین بلند
نوع یقه یقه گرد
رنگ بندی مشکی
سایز ها لارج(L)  /  ایکس لارج(XL)
قد لارج ۷۰ سانتی متر
قد ایکس لارج ۷۴ سانتی متر
عرض سینه(لارج) ۵۱ سانتی متر
عرض سینه(ایکس لارج) ۵۴ سانتی متر

معرفی اجمالی محصول:

لباس مشکی محرم، نشانه عشق و دوستی به ساحت اهل‌بیت (ع) و اعلام جانبداری از سرور آزادگان در جبهه ستیز حق و باطل و اظهار تیره شدن آفاق حیات معنوی با شهادت سالار شهیدان است.
یکی  از خواص و‌ آثار رنگ سیاه، آن است که این رنگ به صورت طبیعی، رنگی حزن‌آور و دلگیر و مناسب عزات و ماتم است. از همین‌رو بسیاری از مردم جهان، از این رنگ به عنوان اظهار غم و اندوه از مرگ دوستان و عزیزان خود سود می‌‌جویند.
بنابراین، سیاه‌پوشی به دلیل رمز و رازی که در این رنگ نهفته است، ‌به عنوان یک رسم طبیعی و سنت منطقی نشان حزن و اندوه دارد و پیروان اهل‌بیت «علیه‌السلام» در این ایام عزاداری، لباس سیاه بر تن می‌کنند؛ زیرا لباس سیاه، نشانه عشق و دوستی به ساحت آنان، اعلام جانبداری از سرور آزادگان در جبهه ستیز حق و باطل و اظهار تیره شدن آفاق حیات معنوی است.

 

قیمت: ۲۶۰۰۰ تومان