خرید اینترنتی ارزان مینی ماساژور ۴ سر

خرید اینترنتی ارزان مینی ماساژور,مینی ماساژور,ارزان ترین مساژور,بهترین ماساژور,ماساژور ۴ سر,بهترین ماساژور صورت,قوی ترین ماساژ دهنده بدن

خرید اینترنتی ارزان مینی ماساژور

در این پست می خواهیم شما را با ماساژور صورت و بدن که ۴ سر هم می باشد آشنا کنیم. شما عزیزان می توانید برای آرامش دادن به نقاط مختلف بدن ماساژور تهیه کنید و خستگی روزانه در چند دقیقه فراموش کنید. این ماساژور با قیمت بسیار خوب عرضه شده است. اگر می خواهید که حمل و نقل ان نیز آسان است را می توانید در مسافرت و هر جایی که بخواهید استفاده کنید.

قیمت: ۱۵۰۰۰ تومان

محصول مشابه:

خرید اینترنتی ماساژور کمربندی لاغری MAGIC

شرح محصول:
یک ماساژور حرفه ای با قابلیت های منحصر به فرد، بسیار کوچک و در عین حال کارآمد برای استفاده روی اعضای مختلف بدن از جمله صورت. این دستگاه با یک عدد باتری قلمی کار می کند که باعث به وجود آمدن ویژگی های بی نظیری از جمله قابلیت حمل آسان و عدم نیاز به آداپتور برای دستگاه شده است. کاربردهای اصلی دستگاه عبارتند از:
۱- آرایشی: ماساژ کِرِم چشم، از بین بردن گودی زیر چشم، رفع چین و جروک چشم، کمک به جذب مواد مغذی توسط پوست، ضد پیری صورت
۲- ماساژ پاها: از بین بردن خستگی پاها
۳- ماساژ بدن: رفع بی حسی، سرعت بخشیدن به گردش خون

ویژگی های محصول:
این محصول با بهره گیری از چهار نوع ماساژ مختلف می تواند باعث تسکین اعصاب، ترویج گردش خون، افزایش متابولیسم سلولی، افزایش قابلیت ارتجاعی پوست، کاهش دردهای عضلانی و کاهش چین و چروک پوست شود. شما می توانید از این ماساژور بر روی صورت، گردن، شانه ها، کمر، شکم، دست ها و پاها استفاده کنید.

قیمت: ۱۵۰۰۰ تومان