خرید اینترنتی کفش دخترانه Lemon

خرید اینترنتی کفش دخترانه,خرید کفش دخترانه Lemon,خرید کفش دخترانه,خرید کفش زنانه بهاره,خرید کفش راحتی دخترونه,خرید کفش تابستانه,خرید کفش بهاره

خرید اینترنتی کفش دخترانه

در این پست می خواهیم شما را با کفش دخترانه ی بسیار خوبی آشنا کنیم. کفشی که در حال مشاهده آن هستید یکی از کفش های با چرم مصنوعی درجه یک می باشد که بسیار مناسب برای استفاده در فصول گرم سال است. طراحی منحصربفرد این کفش از ویژگی های بسیار خوب آن به حساب می آید. این کفش را خریداری کنید و مبلغ آن را به مامور پست بدهید. شما عزیزان هیچ دغدغه ای برای سایز کفش نداشته باشید. چرا که همکاران ما در صورت اندازه نشدن کفش سایز کفش را تغییر و مجددا ارسال خواهند کرد.

کفش دخترانه Lemon

طراحی جدید و مدرن

 چرم مصنوعی درجه یک

رنگ فوق العاده خاص لیمویی

مناسب فصول گرم

قیمت: ۳۹۰۰۰ تومان

محصول مشابه:

خرید اینترنتی کفش دخترانه پارچه ای MANA

همواره در فصول گرم خانم ها و دختران شیک پوش به دنبال کفش خنکی هستند که علاوه بر راحتی از طراحی ویژه ای نیز برخوردار باشد. کفش دخترانه Lemon با رنگ جذاب لیمویی طراوت و شادابی خاصی به همراه آورده و حس فوق العاده ای به شما می دهد. این کفش نه تنها بسیار راحت است بلکه طراحی خاص آن پای شما را همواره خنک نگاه می دارد و با پوشیدن این کفش خیره کننده بی شک در میان دوستان خود جلوه خواهید نمود. این کفش در سایز ۳۷ تا ۴۰ عرضه شده است که هنگام خرید می توانید سایز مورد نظر خود را در سبد خرید انتخاب نمایید.

ویژگی های کفش دخترانه Lemon:
– طراحی جدید و مدرن 
– سایزبندی: ۳۷ تا ۴۰  
– جنس: چرم مصنوعی درجه یک
– رنگ: لیمویی
– مناسب فصول گرم

قیمت: ۳۹۰۰۰ تومان