خرید پستی ظروف شیشه ای سه تایی پرنده

خرید پستی ظروف شیشه ای سه تایی پرنده

خرید پستی ظروف شیشه ای سه تایی,ظرف شیشه ای درب دار,فروش ظروف شیشه ای,خرید ارزان ظروف شیشه ای در دار,ظروف فانتزی طرح دار,ظرف چند تایی,خرید بانکه شیشه ای

خرید پستی ظروف شیشه ای سه تایی

ظرف شیشه ای درب دار انعکاس شیرینی است از آنچه که دوستش دارید. دنیای رنگارنگ آب نباتهای لذیذ و شیرین. ظروف شیشه ایی پر از پاستیل های خوش رنگ وخوردنی های خوشمزه که شما را غرق درطعم های متنوع می کند.با انتخاب این ظروف می توانید مجموعه ای رنگین و خوشمزه در خانه داشته باشید.

قیمت : ۷۵۰۰۰ تومان

محصول مشابه:

خرید ست ۵ تکه ظرف غذای بامبو

خرید بهترین ظرف غذای ۳ طبقه

حتماً شما هم در دوستان و آشنایان کسانی را دارید که از باز کردن در کابینت آنها احساس لذت می کنید . اما راز این زیبایی چیست ؟
راز زیبایی کابینت آشپزخانه شما
چیدمان ظروف داخل کابینت آشپزخانه شما مهم است . می توانید مواد غذایی را در قوطی های رنگارنگ که از خریدهای قبلی تان باقی مانده بریزید یا برای آن ها ظروف شیکی تهیه کنید که با باز کردن در کابینت و مشاهده هر باره آن احساس لذت کنید .
برای نگهداری پاستیل ، شکلات های رنگی و بیسکوییت می توانید از ظرف شکلات شیشه ای استفاده کنید .
استفاده از بانکه شیشه ای باعث می شود طعم و مزه آن ها حفظ شود و خشک نشود .

مواد معطر نگهداری شده در این بانکه های شیشه ای عطر و طعم ماندگار دارند . چرا که درپوش این ظرف شیشه ای درب دار ، واشر لاستیکی دارد که از ورود و خروج هوا جلوگیری می کند.مواد خشک افزودنی مثل هل و گل محمدی که نوشیدنی ها و دسرها را با آن معطر می کنید را می توانید در این ظروف نگهداری کرده و مطمئن باشید که عطر آن ها حفظ خواهد شد.
درپوش این بانکه شیشه ای با مجسمه های کوچک و ظریفی تزیین شده است که زیبایی آن را دو چندان کرده است. شیشه بکار رفته در این ظروف صاف و شفاف بوده و بدون حباب است و کیفیت مواد اولیه آن بسیار بالاست .

بانکه شیشه ای پرنده

• ظرف شیشه ای ست سه تایی
• شامل سه بانکه شیشه ای کوچک ، متوسط و بزرگ
• جنس شیشه ای با درپوش سرامیکی

ویژگی های کلی
جنس :شیشه
شکل :گرد
اطلاعات شستشو
قابلیت شستشو :دست
سایر مشخصات محصول
ابعاد مدل کوچک :ارتفاع ۱۰ سانتی متر و قطر ۷ سانتی متر
ابعداد مدل متوسط :ارتفاع ۱۲ سانتی متر و قطر ۱۰ سانتی متر
ابعاد مدل بزرگ :ازتفاع ۱۵ سانتی متر و قطر ۱۰ سانتی متر
جنس درپوش :سرامیک

قیمت : ۷۵۰۰۰ تومان